Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
LOT Catering- imprezy okolicznościowe
LOT Catering- imprezy okolicznościowe

LOT Catering Sp. z o.o.  należy do Grupy LOT, jej właścicielem są Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

Spółka funkcjonuje od 1992 roku, a jej głównym obszarem działania jest świadczenie kompleksowej obsługi linii lotniczych w zakresie cateringu lotniczego, w tym produkcji posiłków, ich kompletacji i dostawie na pokłady samolotów, a także świadczenie innych komplementarnych usług na rzecz klientów lotniczych. Drugim obszarem działalności firmy są szeroko rozumiane usługi cateringowe, a więc prowadzenie punktów gastronomiczno – handlowych takich jak: bufety, stołówki czy restauracje pracownicze, usługi bankietowe i „party service”, produkcja i sprzedaż posiłków bądź produktów żywnościowych na zamówienia oraz poprzez sklep internetowy.

Główną siedzibą spółki jest jeden z największych w Polsce obiektów cateringowych, zlokalizowany w Warszawie, w sąsiedztwie portu lotniczego Warszawa - Okęcie. Spółka posiada także oddziały w kilku głównych portach lotniczych – w Krakowie, Gdańsku, i Poznaniu, a także spółkę zależną operująca w katowickim porcie lotniczym Pyrzowice. LOT Catering wykorzystując nowoczesny sprzęt gastronomiczny i stosowane w gastronomii technologie, produkuje rocznie ok. 10 mln różnorodnych posiłków, w tym także wyroby cukiernicze. Dzięki wdrożonemu zintegrowanemu Systemowi Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności, według wymagań norm ISO 9001:2009 i ISO 22000:2006 (HACCP), LOT Catering Sp. z o.o. gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo żywności. W portfolio klientów Spółki jest wiele znanych i renomowanych firm. LOT Catering jest otwarta na różne formy współpracy, w tym także na produkcję żywności pod markami klientów i według uzgodnionychi zastrzeżonych wyłącznie dla nich receptur. Serwis bankietowy LOT Catering oferuje szeroki zakres usług organizując przyjęcia i imprezy okolicznościowe dla firm i klientów indywidualnych. Obsługujemy konferencje, spotkania biznesowe, kongresy, imieniny, studniówki, komunie, w miejscach wskazanych przez Klienta.

Cocktail Party

Przyjęcie zwykle trwa ok. 2 godz., serwujemy przekąski zimne (tartinki, koreczki), następnie przekąski gorące, oraz na deser – ciasteczka koktajlowe. Wszystkie dania i napoje podawane są przez kelnerów.

Przyjęcia bufetowe
Uroczysta forma przyjęć odbywających się na stojąco. Serwujemy różnorodne, wykwintne zakąski z dodatkiem sałatek, warzyw i owoców. Podajemy również dania gorące, desery, napoje oraz alkohole.

Bankiety zasiadane
Podajemy posiłki składające się z zakąsek zimnych, zupy, dania głównego
z dodatkami, deseru oraz odpowiednio dobranych napojów. Przyjęcie obsługiwane jest przez kelnerów. Zazwyczaj w tej formie serwowane są obiady oraz uroczyste kolacje w godzinach wieczornych.

Imprezy plenerowe
Najczęściej podajemy dania z grilla z dodatkiem sałatek oraz pieczywa,
w naczyniach jednorazowych. W ramach imprez plenerowych organizujemy pikniki na świeżym powietrzu.

Bale
Podczas przyjęć tego rodzaju organizowane są bufety lub obowiązuje obsługa kelnerska przy stołach. Na początku serwujemy zakąski, potem danie główne,
a następnie sukcesywnie uzupełniamy bufety.

Catering dla firm
Usługa jest przeznaczona dla firm, które zakontraktują dostawę posiłków LOT Catering. Mogą to być zarówno gotowe zestawy obiadowe, jak i kanapki, sałatki bądź inne produkty z naszej oferty, w tym posiłki profilaktyczne. Posiłki profilaktyczne z naszej oferty spełniają wszystkie wymogi określone
w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. LOT Catering dostarcza posiłki we wskazane przez klienta miejsce, zapewniając wyżywienie pracownikom firm nie posiadających zaplecza gastronomicznego.

Oferta LOT catering obejmuje szeroki wybór różnorodnych posiłków:
- kanapki
- sałatki
- wyroby garmażeryjne
- dania gorące
- wyroby cukiernicze
- napoje

 WPIS LOT CATERING poleca portal www.cateringwpolsce.pl

Strona internetowa:www.lotcatering.pl
Wizytówka:www.lot-imprezy.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:sekretariat@lotcatering.pl
Telefon:tel. +48 22 390 82 00
tel. +48 22 390 82 35
fax. +48 22 390 83 90
Ulica:Sekundowa 2
Kod i miasto:02-178 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Dodatkowe zdjęcia