Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Firma Cukiernicza GRZEŚ
Firma Cukiernicza GRZEŚ
FIRMA CUKIERNICZO-GASTRONOMICZNA ''GRZEŚ'' RENATA ZĄBER I GRZEGORZ ZĄBER istnieje od 1999 roku. Działa w nowo wybudowanym zakładzie produkcyjnym położonym w Nawojowej 594 na trasie Nowy Sącz - Krynica-Zdrój. Na przestrzeni swojej działalności firma rozwija się zarówno pod względem wielkości i różnorodności asortymentów jak i technologicznym. Marka wyrobów zakładu jest powszechnie znana nie tylko w województwie małopolskim, ale także w innych województwach na terenie kraju. Firma oferuje Państwu szeroką gamę wyśmienitych wyrobów cukierniczych i gastronomicznych:

- ok. 300 rodzajów ciast i ciasteczek
- ok. 100 wyrobów garmażeryjnych.

Odbiorcami produktów jest sieć sklepów detalicznych, hurtownie oraz pozostali klienci poprzez realizację zamówień telefonicznych i internetowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się sprzedaż bezpośrednia w sklepie firmowym na terenie zakładu. Niezmiennie nasze produkty odznaczają się wysoką jakością oraz doskonałymi walorami smakowymi. Cieszą się dużym popytem z uwagi na stosowane receptury oparte wyłącznie na naturalnych surowcach i składnikach takich jak: twaróg, śmietana, mleko, masło, owoce. Zakup w bardzo dużych ilościach naszych tortów, ciast i innych słodkości na wesela, komunie, imprezy okolicznościowe, przyjęcia biznesowe, itp. - zmobilizowały nas do poszerzenia działalności gospodarczej o usługi gastronomiczne. Świadczymy kompleksowe usługi polegające na przygotowywaniu i dostarczaniu żywności klientom indywidualnym i zbiorowym. Zapewniamy w pełni fachową obsługę, miłą atmosferę oraz wszelką pomoc przy doborze menu. Imprezy realizowane przez firmę na długo pozostają w pamięci gości, co przekłada się na pozyskiwanie ciągle nowych klientów. Z uwagi na stały wzrost produkcji, poszerzanie produkowanych asortymentów i duży popyt na świadczone usługi gastronomiczne podjęliśmy decyzję o rozbudowie i modernizacji w latach 2009 - 2010 istniejącego zakładu produkcyjnego: rozbudowa hal produkcyjnych wyposażonych w nowoczesne parki maszynowe z automatyzacją podstawowych procesów technologicznych, nowocześnie wyposażony dom weselny do 250 osób do organizacji imprez okolicznościowych.

Firma prowadzi również działalność charytatywną zaopatrując nieodpłatnie w słodkości wiele potrzebujących instytucji i organizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą...
Zaufało nam już wiele osób.
Strona internetowa:www.cukierniagrzes.pl
Wizytówka:www.grzes.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:firmagrzes@interia.pl
Telefon:tel. biuro: +48 18 445 72 81,
księgowość: +48 18 445 78 17
Ulica:
Kod i miasto:33-335 Nawojowa
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia