Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Centrum Astoria
Centrum Astoria
Centrum "Astoria" przygotuje dla Państwa ofertę cateringową doskonale dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Nasze dotychczasowe doświadczenie w prowadzeniu restauracji pozwala na stworzenie w pełni profesjonalnej obsługi.
Oferujemy najwyższej jakości serwis cateringowy na różne okazje: bankiety, spotkania biznesowe, eventy firmowe, wesela, imprezy imieninowe, jubileuszowe, plenerowe, studniówki, kinderbale, przyjęcia domowe.
Całościowo pomagamy w doborze menu. Każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę na podstawie rozmowy z Państwem. Dania dobieramy tak, aby najlepiej pasowały do charakteru organizowanej imprezy. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym życzeniom naszych klientów.
Gwarantujemy pełną obsługę kelnerską, która w sposób fachowy i dyskretny zadba o Państwa imprezę. Catering możemy zorganizować w dowolnie wybranym miejscu lub w naszej sali restauracyjnej. Dysponujemy pubem, cukiernią, a także 2 salami różnej wielkości (sale konferencyjno - szkoleniowe), które na Państwa życzenie przygotujemy w aranżacji złotej, miłosnej lub romantycznej.
Organizujemy:
-Imprezy okolicznościowe
-imieninowe
-jubileusze
-kinderbale
-studniówki
Strona internetowa:www.astoriacentrum.pl
Wizytówka:www.astoriaimprezybiznesowe.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:astoria@spolem.bialystok.pl
Telefon:tel.85 665 21 50tel.kom.601 280 615
Ulica:Sienkiewicza 4
Kod i miasto:15-950 Białystok
Województwo:Podlaskie
Dodatkowe zdjęcia