Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Best Catering
Best Catering
Zajmujemy się obsługą gastronomiczną różnego rodzaju imprez. W ramach tzw. party service dostarczymy potrawy, obsługę, cały potrzebny sprzęt i dekoracje.
Oferujemy również współpracę w zakresie codziennej obsługi gastronomicznej instytucji i firm: żywienie zbiorowe, catering biurowy, bufety, dostawa gotowych zestawów obiadowych.

Tradycja naszej działalności sięga ponad dwudziestu lat. W naszej pracy łączymy doświadczenie i wiedzę wieloletnich współpracowników z entuzjazmem tych najmłodszych. W sumie trzy pokolenia w dalszym ciągu wnoszą wkład w rozwój naszej firmy. Dzięki temu nasze potrawy są starannie przygotowane, wyróżniają się smakiem i posiadają nutkę nowoczesności.
W trakcie przygotowywania potraw najważniejsze jest u nas bezpieczeństwo. Dlatego też wdrożyliśmy w naszej kuchni systemy HACCP i ISO 9001:2001. Stale podnosimy również kwalifikacje personelu poprzez fachowe kursy i szkolenia.
Zapewniamy kompleksowe wyposażenie imprez w sprzęt gastronomiczny, zastawę stołową, porcelanę, sztućce. Dysponujemy namiotami różnej wielkości (m.in. 15m x 15m i 10m x 5m), ogrzewaniem, krzesłami, ławkami, stołami, podgrzewaczami, termosami, grillami, lodówkami, zastawą stołową, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć imprezy nawet do kilku tysięcy osób.
Jesteśmy przygotowani do obsługi różnego rodzaju wydarzeń niezależnie od warunków i okoliczności. Polecamy się na takie imprezy jak: bankiety, biesiady, bale maturalne, festyny, imprezy sportowe, kulturalne, integracyjne, szkolenia, wesela, komunie, zjazdy.
Dysponujemy transportem, który czyni nasza firmę bardzo mobilną. Działamy przede wszystkim na terenie województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego (m.in. Głogów, Kalisz, Legnica, Leszno, Lubin, Poznań , Wrocław, Zielona Góra). Z naszymi usługami możemy dotrzeć jednak znacznie dalej.

Zapewniamy catering na:

Imprezy masowe
Imprezy integracyjne
Pikniki w plenerze
Bankiety
Wesela
Komunie
Przyjęcia okolicznościowe
Catering biurowy
Obiady dla firm

Dobra firma cateringowa to zarówno wyśmienita kuchnia, dobra obsługa i terminowość, to także profesjonalny sprzęt, który gwarantuje wysoki standard higieny i zapewnia odpowiedni poziom estetyki.
Każda impreza wymaga innego podejścia zarówno w kwestii menu, organizacji pracy jak i wykorzystywanego w jej trakcie sprzętu. Inaczej odbywa się wesele, studniówka, konferencja, impreza integracyjna czy impreza masowa. Wiemy o tym i dlatego przygotowaliśmy dla Państwa różne propozycje menu wraz z zestawami dodatkowych elementów i atrakcji do wyboru.
Można zdecydować się na jedno z przedstawionych menu lub potraktować je jako przykładowe, na podstawie którego zostanie ułożone menu spełniające Państwa oczekiwania. Jesteśmy otwarci również na Państwa sugestie i chętnie wcielimy wszelkie pomysły w życie.
W naszej pracy staramy się pogodzić atrakcyjne ceny z najwyższymi standardami. Nigdy nie rezygnujemy z jednego kosztem drugiego.

Best Catering łączy w swoim działaniu najlepsze tradycje gastronomiczne z nowoczesnymi standardami. Każde kolejne przedsięwzięcie, którego się podejmujemy, musi być lepsze od poprzednich. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny to u nas standard. Stale pracujemy nad rozwijaniem naszej oferty tak, aby wyprzedzić Państwa oczekiwania i potrzeby.
Jesteśmy nowoczesną i kreatywną firmą, która powstała na gruncie wieloletniego doświadczenia w branży gastronomicznej i spożywczej. Początki działalności sięgają roku 1986 kiedy powstała pierwsza restauracja. W kolejnych etapach założone zostały: firma wytwarzająca artykuły spożywcze, sklepy spożywcze, kompleks sal bankietowych z restauracją oraz pizzeria.
Tak wszechstronne doświadczenie umożliwiło stworzenie wyjątkowej i w pełni profesjonalnej firmy cateringowej. Czerpiąc informacje z różnych branż, posiadamy zawsze aktualną wiedzę na temat trendów i nowinek, jak również najlepszych cen i najwyższych standardów.
Wiemy co robimy i nie boimy podejmować się nowych wyzwań!
Strona internetowa:www.best-catering.pl
Wizytówka:www.best-imprezy.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:catering@best-catering.pl
Telefon:Kom. 502 835 062 (Marlena)
Kom. 508 009 033 (Łukasz)
Tel./Fax. (65) 529 62 43
Ulica:Narutowicza 119
Kod i miasto:64-100 Leszno
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia