Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Bar 5 Catering
Bar 5 Catering
Nasza firma BAR-5 CATERING powstała w momencie otwarcia Centrum Handlowego Promenada w roku 1996, gdzie otworzyliśmy bar sałatkowy.
W 2000 roku przenieśliśmy siedzibę firmy do Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii.
Od roku 2005 siedziba firmy znajduje się przy ul. Nałęczowskiej 31A w Warszawie.
Prowadzimy bufety w Szpitalu przy ulicy Sobieskiego oraz w Szkole Nimieckiej im. Willy‘ego Brandta przy ulicy Kolegiackiej 1A w Wilanowie
Nasza firma specjalizuje się w organizacji cateringów, bankietów, pinkinków, w dowolnym miejscu i czasie, np. dla Konsulatu Generalnego w Mediolanie
Naszymi głównymi i bardzo wymagającymi odbiorcami są dzieci w szkołach i przedszkolach.
Posiadamy certyfikat HACCP, nad całaością produkcji czuwa kuchmistrz Arkadiusz Brzeziński, który posiada uprawnienia dietetyka. Jesteśmy pod stałym nadzorem Sanepidu jak również posiadamy samochód przystosowany do transportu żywności.
Dzięki temu posiłki przygotowywane przez nas są najwyższej jakości.
 
Firma Bar-5 Catering jest firmą rodzinną powstała w 1996 roku. Naszą działalność rozpoczeliśmy od otwarcia baru słatakowego o nazwie Bar-5 w Centrum Handlowym Promenada, od tego czasu obsłużyliśmy setki imprez od tych małych rodzinych zaczynając na wielkich korporacyjnych bankietach kończąc. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie obsłużyć każdą impreze również plenerową.
Organizujemy Catering na różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach dla firm takich jak: Allianz, Rettig Heating, TP S.A., Polfa Polska, Nordea, Novartis, ING, Danfoss, Ambasady Królestwa Danii,  PFRON oraz Konsulat Generalny w Mediolanie.
Zajmujemy się organizacją i oprawą zdarzeń artystycznych np. balami, bankietami premierowymi, przyjęciami okolicznościowymi.
Przygotowujemy wytworne przyjecia w Pałacu Ostrowskich np. dla Banku Duńskiego. Organizujemy premiery i Sylwestry np. w Teatrze Komedia, Teatrze Nowym, a także oczywiście w siedzibie klienta lub innym wskazanym przez niego miejscu.
Przygotowujemy różnego rodzaju pikniki w różnorodnych miejscach np. w Puszczy Kampinoskiej, czy na statkach podczas rejsów po Wiśle.
Naszymi głównymi odbiorcami są najbardziej wymagający klienci -dzieci w szkołach i przedszkolach.
Organizujemy przyjecia zawsze stylowo, zawsze z rozmachem. Artystyczną oprawę i niebiańskie rozkosze podniebienia zapewnia ścisła współpraca firm: Bar5-Catering i Art-renoma.
Oferujemy nieograniczoną ilość scenariuszy zabawy. Zabawy z nami zaspokoją nawet najbardziej wybrednych. Scenariusz balu, który przygotowaliśmy dla firmy Danfoss był w atmosferze hollywood'u z udzialem gwiazd. Na scenę wyszła np. Marylin Monroe.
Masz ulubioną epokę, ukochany film i planujesz imprezę, zadzwoń do nas. Twoje marzenia o idealnym balu mogą się spełnić. Temat i miejsce balu do uzgodnienia, prawie wszystko jest możliwe. Zapraszamy do współpracy firmy, osoby prywatne, artystów.
Organizujemy takie przyjecią jak: chrzciny, komunie, wesela, konselacje, przyjęcia Wielkanocne oraz Wigilie.
Strona internetowa:www.bar5catering.waw.pl
Wizytówka:www.bar5waw.cateringwpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@bar5catering.waw.pl
Telefon:tel. (22) 642 45 46
tel./fax (22) 642 00 65
Ulica:Nałęczowska 31A
Kod i miasto:02-922 Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Dodatkowe zdjęcia